Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, GLS lub DPD (poprzez serwis KurierMix.pl), ewentualnie innej profesjonalnej firmy kurierskiej. Ze względu na bezpieczeństwo i szybkość dostarczania rekomendujemy wybranie właśnie tej opcji dostawy. W przypadku zamówień złożonych do godziny 14:00 przesyłki dostarczane są następnego dnia, w przypadku zamówień złożonych w piątek przesyłki dotrą do Kupującego w poniedziałek, a w przypadku zamówień złożonych w sobotę i niedzielę przesyłki dostarczane są we wtorek.

Cennik dostaw na terenie Polski za pośrednictwem firmy DHL, GLS i DPD:

  • Przedpłata: 12zł
  • Pobranie: 15zł

Warto sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego wraz z kurierem.

Przesyłki wysyłane Pocztą Polska nadawane są paczką priorytetową lub listem poleconym i dostarczane są do Klienta zazwyczaj w czasie do 2-3 dni roboczych od daty nadania. Nadania przesyłek pocztowych realizowane są 2 razy w tygodni - we wtorki i czwartki.

Cennik dostaw na terenie Polski:

  • Przedpłata: 16zł
  • Pobranie: 21zł
  • Koperta (polecony priorytet): 10,50zł

Warto sprawdzić zawartość przesyłki w obecności osoby dostarczającej przesyłkę, w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego wraz z  osobą dostarczającą przesyłkę.

Kopertą nadawane mogą być tylko drobne produkty w tym części zamienne i akcesoria. Opcja ta pojawia się automatycznie lub nie pojawia się w ogóle w zależności od sumy wag wszystkich produktów wchodzących w skład zamówienia oraz ich gabarytów.

Oferujemy swoim Klientom, którzy zakupili towar za łączną sumę powyżej 99zł brutto dostawę gratis na terenie Polski, pod warunkiem, iż zapłata została uiszczona w formie przedpłaty na konto Gimmik'a (tradycyjny przelew bankowy, szybki przelew internetowy za pośrednictwem usług DotPay.