DJI Phantom 4 Zobacz większe

DJI Phantom 4

Nowy produkt

13 Przedmioty

6 099,00 zł brutto

Więcej informacji

Dron DJI Phantom 4

Dron DJI Phantom 4 czaruje inteligencją i pobudza wyobraźnię. Phantom 4 to produkt największego na świecie producenta dronów. Jego poprzednik, Phantom 3 zdobył ogromną popularność, a Phantom 4 to model, który ma całkowicie zmienić rynek quadrocopterów. Phantom 4 został wyposażony w inteligentny system omijania przeszkód. Dron porusza się swobodnie i reaguje na wszelkie przeszkody na swojej drodze – po prostu je omija lub wznosi się ponad nie. Ten model drona jest najmniejszym quadrocopterem, jaki został stworzony przez DJI. Posiada unikalne funkcje, które czynią go wyjątkowym, a jego obsługę niezwykle przyjemną. Phantom 4 samodzielnie omija przeszkody. Możesz również wskazywać mu obiekt, do którego ma lecieć. Jest to możliwe dzięki sterowaniu jego lotem przy pomocy tabletu. Jeżeli wskażesz Phantomowi ruchomy cel, który ma śledzić, będzie za nim podążał niezależnie od prędkości czy terenu. Model ten posiada także niezawodną kamerę. Slow Motion w jakości 1080p i aż 120 klatkach na sekundę pozwala na nagranie prawie każdego materiału w najwyższej jakości. Konstrukcja Phantoma 4 jest bardzo nowoczesna i lekka. Innowacyjnej konstrukcji śmigła wykonane zostały z lekkich tworzyw. Oznacza to, że nie powodują nawet najmniejszych drgań. Prostota obsługi i montażu możliwa jest dzięki systemowi „Push and Release”. Nowej technologii akumulator pozwala na długi lot Phantoma: aż do 28 minut! Do aplikacji DJI GO akumulatory nowej generacji na bieżąco wysyłają informacje o swoim poziomie naładowania.en_01.jpg

Opis produktu

Nowość w świecie dronów

Największy na świecie producent dronów, 1 Marca ukazał światu swoje nowe dziecko. To Długo wyczekiwany Phantom 4, model który ma całkowicie zmienić rynek quadrocopterów. Jego poprzednik ( Phantom 3 ) zdobył na świecie bardzo dużą popularność dzięki swej niezawodności i funkcjonalności. Phantom 4 został wyposażony w innowacyjny system inteligentnego omijania przeszkód, leć bez obaw a w razie potrzeby Phantom sam się wzniesie lub po prostu ominie przeszkodę.

1.jpg

DJI Phantom 4 to najmniejszy quadrocopter z kamerą jaki DJI kiedykolwiek stworzyło. Inteligentny lot poprzez zaznaczanie na tablecie, pozwala szybko wskazać obserwowany cel a także zdefiniować poruszanie się nad celem, wokół niego i wiele innych. Latanie nigdy nie było prostsze.

7xu13v7s.jpgNajważniejsze funkcje 
Phantom 4 został wyposażony w wiele przydatnych funkcji lotu. 


Inteligentny system lotu

4.jpg

Podwójny system satelit GPS i wbudowanych sensorów pozwala na dokładne ustalanie pozycji. Dzięki temu Phantom 4 to quadrocopter którym możesz latać gdzie zechcesz.

Niesamowita i niezawodna kamera
Phantom 4 nagrywa w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Niesamowite Slow Motion w jakości 1080p i aż 120 klatkach na sekundę pozwala na nagranie prawie każdego materiału w doskonałej jakości.


5.jpg


 


Nowoczesne śmigła podstawą sukcesu

W Phantomie 4 zastosowane nowej jakości śmigła wykonane z ultra lekkich tworzyw. Pozbawiają najmniejszych drgań nawet przy najbardziej zrywnym locie. System montażu "Push And Relase" zapewnia bezpieczeństwo i prostotę obsługi.

6x2hxy6w.jpgZintegrowany system transmisji obrazu

Phantom 4 pozwala na transmisję obrazu w jakości 720p HD na odległość ok. 3km. Obraz na żywo pozbawiony jest opóźnień dzięki czemu możemy z wysoką precyzją kontrolować Phantoma 4.


j1kele0y.jpg


Zawrotna prędkość

Tryb sport w który został wyposażony nowy Phantom pozwala na osiągnięcie prędkości nawet do 72km/h!Co najważniejsze nie traci przy tym swoich funkcjonalności i nadal pozwala na dokładne omijanie przeszkód a także precyzyjne ustalanie pozycji.


learn-more-aircraft03-v2.jpgLataj dłużej

Dzięki akumulatorowi nowej technologii o pojemności 5350mAh możemy wznieść się w powietrze aż na 28 minut. Czas ten możemy osiągnąć przy bezwietrznej pogodzie i spokojnym locie. Nowe inteligentne akumulatory na bieżąco przesyłają informacje do aplikacji DJI GO o ich stanie naładowania. Dodatkowy akumulator możesz zakupić TUTAJ

6.jpgPozostałe


 

Jeżeli interesuje Cię szczegółowa specyfikacja zerknij TUTAJ

Masz pytanie? Zobacz czy nie ma na nie odpowiedzi TUTAJ

 

Zestaw zawiera:

- Phantom 4

- Pilot sterowania

- Śmigła x4

- Inteligentna bateria

- Ładowarka

- Karta micro SD 16GB

- zabezpieczenie gimbala

- niezbędne okablowanie