Honey Bee CP3 2.4GHz 6CH loty 3D

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

529,99 zł brutto

Więcej informacji

Honey Bee CP3 jest dużym, jednowirnikowym śmigłowcem przeznaczonym do akrobacji 3D wyprodukowanym przez znaną w świecie modelarskim firmę E-Sky. Wyposażono go w 6-kanałową aparaturę 2,4GHz, żyroskop stabilizujący lot, duże łopaty główne oraz mocny silnik 370 uzbrojony w radiator. Zaawansowana konstrukcja głowicy zapewnia płynne sterowanie i szybką reakcję modelu podczas lotu, a stosunkowo duże rozmiary sprawiają, że nadaje się on do lotów i akrobacji w otwartym terenie.Prezentowany śmigłowiec to propozycja dla bardziej doświadczonych modelarzy, którzy cenią zarówno profesjonalne parametry jak i atrakcyjny wygląd swojego helikoptera.

Podstawową zaletą modelu jest jego konstrukcja i zasada latania wzorowana na prawdziwych śmigłowcach - jeden duży wirnik i kontrujące śmigło ogonowe. Zewnętrzne elementy helikoptera narażone najbardziej podczas zderzeń na uszkodzenie takie jak: łopaty wirnika głównego, kadłub i płozy zostały wykonane z elastycznego tworzywa. Honey Bee CP3 wyróżnia się spośród wielu modeli nowoczesną konstrukcją oraz ładnym i agresywnym wyglądem!Sterowanie helikopterem odbywa się za pomocą nowoczesnego sześciokanałowego nadajnika E-sky. Zastosowanie najnowszej aparatury sterującej opartej na technologii 2.4GHz gwarantuje optymalne prowadzenie helikoptera oraz precyzyjną kontrolę podczas lotu. Model pracując na niezawodnej częstotliwości pozwala na bezzakłóceniową pracą oraz gwarantuje bardzo duży zasięg ponad 300m! Ponadto aparatura posiada do dyspozycji zestaw przełączników, którymi możemy skalibrować model według własnych potrzeb.Zalety wykorzystania aparatury w paśmie 2,4 Ghz:
  • większy i pewniejszy zasięg,
  • eliminacja zakłóceń radiowych,
  • eliminacja nakładania się sygnałów z aparatur innych modeli,
  • latanie w każdych warunkach, bez konieczności szukania wolnego kanału
Polecamy osobom z min. średniozaawansowanym doświadczeniem, potrafiącymi dobrze latać śmigłowcami 4 kanałowymi!Prezentowany śmigłowiec rc, to model typu RTF, czyli gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka!

Zapewniamy pełną dostępność części zamiennych, dodatkowe akcesoria tj. diody, akumulatory, ładowarki oraz polskojęzyczną instrukcję obsługi i największy wybór kolorystyk kabiny."